Produkowanie pendrivów w kształcie na zamówienie

Szukasz niebanalnego prezentu, jesteś entuzjastą gadżetów, a może interesuje Cię oryginalny sposób promocji własnej firmy, czy usługi? Nasza oferta skierowana jest właśnie dla ludzi takich jak Ty.

U nas zamówisz pendrivy w obudowie na zamówienie, w dowolnie wybranym przez siebie kształcie.

Wybierając naszą firmę, możecie mieć pendrive w kształcie, jaki opiszecie w specyfikacji, czy też jaki dowolnie opiszecie. Wystarczy odrobina Waszej inwencji i nasze umiejętności, by powstał niebanalny gadżet o kształcie, który będzie zachwycał, rozśmieszał, reklamował, jednym słowem zwracał uwagę.


Jak wygląda proces zamówienia i jego realizacji?p.s. na stronie usbprezent możesz znaleźć dodatkową informacje.

  • Klient dostarczyć musi nam opis projektu.
    Nieważne, czy będzie to rysunek, specyfikacja, zdjęcie, czy opis wyłącznie słowny. Jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie Wasze pomysły, zgodnie z otrzymanym zleceniem.

  • Nasi projektanci wykonują model 3D pendrive'a. Ten etap produkcji służy weryfikacji zgodności dostarczonego nam opisu, z efektem końcowym, jaki ma zostać uzyskany. Wykonany model 3D w blisko 95 % odzwierciedla końcowy wyrób, jakim jest gotowy już pendrive.
    Aby przystąpić do dalszej produkcji pendrive'a, konieczna jest akceptacja modelu 3D przez naszego Klienta.

  • Kolejny etap to produkcja próbki pendrive'a, która zostaje przedstawiona Klientowi do oceny. Próbkę przedstawiamy albo w formie oryginalnego gadżetu albo jako jej zdjęcie, w zależności od preferencji Klienta i czasu, jakim dysponujemy na realizację.

  • Produkcja pendrive'a to ostatni już etap realizacji zamówienia. Przystępujemy do niego po zaakceptowaniu przez zleceniodawcę próbki pendrive'a. Dzięki takiej procedurze, uzyskany przez Państwa produkt cieszy swoim wyglądem i spełnia w 100 % Wasze oczekiwania co do swojego wyglądu, jak i działania.

  • Pendrivy na zamówienie to doskonały gadżet, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlatego też gorąco zachęcamy do wypróbowania naszej niebanalnej oferty i zafundowania sobie, klientom lub swoim bliskim nietypowego gadżetu.